Motor Efisiensi IE3
Motor Seri IE3 nyaéta motor induksi kandang anu dirancang luyu sareng standar IEC60034-30 sareng efisiensi énergi IE3.
Spésifikasi
| Standar | IEC60034-30 |
| Ukuran pigura | 80-355 |
| Kaluaran | 0.75kW-315kW |
| Kelas efisiensi | IE3 |
| Tegangan / frékuénsi | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Darajat panyalindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas insulasi/Kelas naékna suhu | F/B |
| Susunan pamasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu lingkungan | -15°C ~+40°C |
| Kalembaban relatif kedah kirang ti 90% | |
| Jangkungna kedah langkung handap tibatan 1000 m di luhur permukaan laut | |
| Métode pendinginan | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kawajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Prosés Produksi Pabrik
Inpormasi Pesenan
● Katalog ieu kanggo inpormasi pangguna hungkul. Hapunten upami aya parobihan kana produk, moal aya catetan tambahan anu dilakukeun sateuacanna.
● Nalika mesen, punten perhatoskeun data rating, sapertos jinis motor, daya, voltase, kecepatan, kelas insulasi, kelas panyalindungan, metode pemasangan, jsb.
● Kami tiasa ngarancang sareng ngadamel motor khusus numutkeun sarat konsumén sapertos kieu
1. tegangan, frékuénsi, sareng kakuatan khusus
2. kelas insulasi sareng panyalindungan khusus
3. kalayan kotak terminal kénca, tungtung aci ganda sareng aci khusus
4. Motor suhu luhur atanapi motor suhu handap.
5. Kagunaan di dataran luhur atanapi di luar ruangan
6. Faktor kakuatan anu langkung luhur atanapi faktor layanan khusus
7. kalayan pemanasan, bantalan atanapi gulungan PT100, PTC, jsb.
8. nganggo encoder, bantalan anu diisolasi atanapi konstruksi bantalan anu diisolasi.
9. Sarat-sarat séjénna.
Upami aya barang-barang ieu anu anjeun minat, punten wartosan kami. Kami bakal bingah masihan anjeun kutipan saatos nampi spésifikasi anu lengkep. Kami gaduh insinyur R&D spesialis pribadi pikeun minuhan salah sahiji sarat, Kami ngarepkeun nampi patarosan anjeun pas mungkin sareng ngarepkeun gaduh kasempetan pikeun damel bareng sareng anjeun di hareup. Wilujeng sumping pikeun ningali organisasi kami.










