YH Marine Motors
Motor séri YH nyaéta motor induksi asinkron tilu fase anu didinginkan ku kipas anu katutup sagemblengna pikeun panggunaan di laut.
Spésifikasi
| Ukuran pigura | 80-355 |
| Kaluaran | 0.75kW-315kW |
| Tegangan/frékuénsi | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Darajat panyalindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas insulasi/Kelas naékna suhu | F/B |
| Susunan pamasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu lingkungan | 0°C ~+45°C |
| Kalembaban relatif kedah kirang ti 90% | |
| Métode pendinginan | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Kawajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Inpormasi Pesenan
● Katalog ieu ngan ukur rujukan pikeun pangguna. Hapunten upami aya parobihan produk, moal aya spésifikasi tambahan sateuacanna. Katalog ieu ngan ukur rujukan pikeun pangguna. Hapunten upami aya parobihan produk, moal aya spésifikasi tambahan sateuacanna.
● Punten perhatoskeun data anu dipeunteun nalika mesen, sapertos jinis motor, daya, voltase, kecepatan, kelas insulasi, kelas panyalindungan, jinis pemasangan sareng saterasna.
● Kami tiasa ngarancang sareng ngahasilkeun motor khusus sapertos anu di handap ieu numutkeun sarat konsumén:
1. tegangan, frékuénsi sareng daya khusus;
2. kelas insulasi khusus sareng kelas panyalindungan;
3. kalayan kotak terminal di sisi kénca, tungtung aci ganda sareng aci khusus;
4. motor suhu luhur atanapi motor suhu handap;
5. dianggo di dataran luhur atanapi di luar ruangan;
6. kakuatan anu langkung luhur atanapi faktor layanan khusus;
7. nganggo pemanas, PT100 pikeun bantalan atanapi lilitan, PTC sareng saterasna;
8. nganggo encoder, bantalan insulasi, atanapi struktur bantalan insulasi;
9. jeung sarat séjénna.
Aplikasi
Kami gaduh téknologi produksi anu canggih, sareng ngudag inovasi dina produk. Dina waktos anu sami, layanan anu saé parantos ningkatkeun reputasi anu saé. Kami yakin yén salami anjeun ngartos produk kami, anjeun kedah daék janten mitra kami. Ngantoskeun patarosan anjeun.








