Motor Efisiensi IE2
Spésifikasi
| Standar | IEC60034-30 |
| Ukuran pigura | 80-355 |
| Kaluaran | 0.18kW-355kW |
| Kelas efisiensi | IE2 |
| Tegangan/frékuénsi | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Darajat panyalindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas insulasi/Kelas naékna suhu | F\B |
| Susunan pamasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu lingkungan | -15°C -+40°C |
| Kalembaban relatif kedah kirang ti 90% | |
| Jangkungna kedah langkung handap tibatan 1000 m di luhur permukaan laut | |
| Métode Pendinginan | IC411/ IC416/ IC418/ IC410 |
| Kawajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Peralatan Produksi
Instruksi Pesenan
● Katalog ieu kanggo rujukan konsumén hungkul. Hapunten upami aya parobihan kana produk, moal aya catetan tambahan anu dilakukeun sateuacanna.
● Nalika mesen, mangga perhatoskeun data pesenan, sapertos daya, tegangan, kecepatan, kelas insulasi, kelas panyalindungan, jinis pamasangan, jsb. tina modél motor.
● Urang tiasa ngadamel desain khusus sareng produksi produk motor khusus numutkeun sarat anjeun.
1. Tegangan, frékuénsi, sareng daya khusus.
2. Kelas insulasi khusus sareng kelas panyalindungan;
3. Sisi kénca kalawan kotak sambungan, tungtung aci ganda jeung aci husus;
4. Motor suhu luhur atanapi motor suhu handap;
5. Dianggo di dataran luhur atanapi di luar ruangan.
6. Faktor kakuatan atanapi layanan khusus anu langkung luhur.
7. Kalayan pemanas, bantalan atanapi gulungan PT100, PTC, jsb.
8. Kalayan konstruksi encoder, bantalan insulasi, atanapi bantalan insulasi.
9. Sarat-sarat séjénna.









