Motor Efisiensi IE1
Spésifikasi
| Standar | IEC60034-30 |
| Ukuran pigura | 80-355 |
| Kaluaran | 0.18kW-315kW |
| Kelas efisiensi | IE1 |
| Tegangan/frékuénsi | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Darajat panyalindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas insulasi/Kelas naékna suhu | F/B |
| Susunan pamasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu lingkungan | -15°C ~+40°C |
| Kalembaban relatif kedah kirang ti 90% | |
| Jangkungna kedah langkung handap tibatan 1000 m di luhur permukaan laut | |
| Métode pendinginan | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kawajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Inpormasi Pesenan
● Katalog ieu kanggo inpormasi pangguna hungkul. Hapunten teu acan ngabéjaan sateuacanna ngeunaan parobihan produk naon waé.
● Nalika mesen, punten sebutkeun jinis motor, daya, voltase, kecepatan, kelas insulasi, kelas panyalindungan, metode pemasangan, jsb.
● Kami tiasa ngarancang sareng ngadamel motor khusus numutkeun kabutuhan konsumén sapertos kieu
1. tegangan, frékuénsi sareng daya khusus
2. kelas insulasi sareng panyalindungan khusus
3. kalayan kotak terminal kénca, tungtung aci ganda sareng aci khusus
4. Motor suhu luhur atanapi suhu handap.
5. Tempat anu luhur atanapi dianggo di luar ruangan
6. Faktor kakuatan anu langkung luhur atanapi faktor layanan khusus
7. kalayan pemanasan, bantalan atanapi gulungan PT100, PTC, jsb.
8. nganggo encoder, bantalan anu diisolasi atanapi konstruksi bantalan anu diisolasi
9. Sarat-sarat séjénna.









